Ваш кошик зараз порожній!
100.00₴
Автор | |
---|---|
Оправа | м’яка ламінована |
Формат | 152х215 мм |
ISBN | 978-617-7962-04-4 |
Кількість сторінок | 112 |
Мова оригіналу | українська |
Рік видання |
Навчальний посібник адресований студентам освітнього рівня маґістра спеціальності 022 «Дизайн», спеціалізації «Графічний дизайн». Він є методичним супроводом навчальної дисципліни «Методика підготовки маґістерської роботи», яка викладається у другому семестрі програми маґістерського навчання, а також самостійної роботи над маґістерським дослідженням і впровадженням його результатів. Видання містить обов’язкові вимоги до виконання і захисту маґістерської роботи, рекомендації щодо кожного її етапу. Додатки містять зразки оформлення, переліки для перевірки та часовий графік.
Навіщо йти в маґістратуру? Що це мені дасть? Такі запитання чуємо доволі часто від студентів-бакалаврів. Як знайти тему маґістерської роботи? Як написати дослідження? Із цими проблемами щороку стикаються студенти-маґістри. Як встигнути підготувати маґістра за три семестри? Як працювати з дизайнерами та ілюстраторами, які ніколи (або майже ніколи) не робили наукових досліджень, чи зі студентами, які раніше не вчилися дизайну? Подібні виклики стоять перед викладачами маґістерських програм. Цей посібник може стати практичним порадником і відповісти на запитання, які зазвичай студенти ставлять собі, а також викладачам, дипломним керівникам і завідувачам кафедр. Крім вимог, тут зібрані рекомендації та підказки щодо всіх етапів маґістерської роботи. 100 заголовків структурують виклад матеріалу таким чином, що читати посібник можна з будь-якої сторінки.
Василь Косів — доктор мистецтвознавства, понад 20 років викладає на кафедрі графічного дизайну Львівської національної академії мистецтв, гостьовий професор і лектор багатьох університетів в Україні, США та країнах Європи. Його монографія “Українська ідентичність у графічному дизайні 1945–1989 років” отримала ґран-прі Форуму видавців у Львові, а також ґран-прі Всеукраїнського конкурсу “Книжка року”.
Рецензенти:
Зеновія Тканко — професор кафедри дизайну костюма Львівської національної академії мистецтв
Надія Сбітнєва — професор, декан факультету дизайну Харківської державної академії дизайну і мистецтв
Іван Небесник (мол.) — завідувач кафедри дизайну Закарпатської академії мистецтв
Джон Тейлор Ґатто – невтомний борець за поліпшення та вдосконалення шкільної системи CША. Впродовж 30 років працював учителем у Нью-Йорку. Неодноразово визнаний найкращим учителем року міста Нью-Йорк, а згодом – найкращим учителем року штату Нью-Йорк.
У «Зброї масового навчання» автор досліджує механізми примусового вишколу, що калічать уяву та знеохочують дітей критично мислити. Розповідаючи про людей, які уникли пастки примусового вишколу, ця книжка демонструє, що необхідно змінити, щоб розвивати потенційні здібності учнів. Освіта має дати учням змогу взаємодіяти не тільки з довкіллям, а й зі своїм внутрішнім світом.
Ця книжка дуже на часі, вона зацікавить усіх, кому не байдуже майбутнє освіти.
Для широкого кола читачів.
Джон Тейлор Ґатто – один із найвідоміших американських експертів освіти, вчитель із 30-річним стажем, послідовник ідеї радикального оновлення шкільної системи навчання. Неодноразово визнаний найкращим учителем року міста Нью-Йорк, а згодом – найкращим учителем року штату Нью-Йорк.
Книжка «Прихована програма обов’язкової шкільної освіти. Отуплення» отримала високі оцінки в усьому світі, а впродовж десятиліття була бестселером: тільки у США продано понад 100 000 примірників. Книжка Джона Ґатто – це радикальні міркування про вади державної освіти, яка часто дегуманізує учнів і вчить їх бути гвинтиками в механізмі. Автор ділиться своїми роздумами про те, як можна змінити освіту, тому його поради стали цінним дороговказом для батьків, які шукають альтернативні методи навчання.
Відважний учитель, Джон Ґатто боровся проти дискримінації дитини і захищав її людську гідність. Ця книжка присвячена саме цьому – утвердженню людської гідності в школах.
Для широкого кола читачів.
«Прихована історія американської освіти» розповідає про систему шкільного навчання у США від
самих її витоків до сьогодення. Автор Джон Тейлор Ґатто надзвичайно ґрунтовно аналізує різні періоди і філософські течії як безпосередньо в освіті, так і в американській (а почасти і світовій) історії загалом, адже всі процеси, що відбуваються у суспільстві, є тісно пов’язаними між собою. Він викриває проблеми сучасної освіти і показує, як, коли і чому саме вони виникли. Усі твердження пана Ґатто підкріплені численними фактами як з власного досвіду, так і з досвіду його учнів і колег, а також історичними прикладами.
«Прихована історія американської освіти» може бути доброю основою для тих, хто хоче збагнути,
а відтак подолати вади сучасного шкільного навчання — не тільки у США, а й в Україні, адже деякі
проблеми є спільними, а дещо ми запозичуємо просто тепер.
Як виховати дитину творчою, ініціативною, комунікативною? Для чого потрібна (і чи потрібна) в початковій школі робота в малих групах? Яким має бути планування та оцінювання? Ґрунтовні відповіді на ці та багато інших запитань Ви знайдете в цій книжці.
Для вчителів початкової школи.