Про реєстрацію

Особистий кабінет

Особистий кабінет – це Ваш персональний простір на сайті litopys.lviv.ua. Тут можна проглянути історію замовлень, список відкладених товарів, змінити особисті дані і т.п. Доступ до Особистого кабінету мають зареєстровані користувачі сайту.

Для реєстрації скористайтеся спеціальним блоком, що знаходяться у верхній частині правого поля сайту. У цьому ж блоці після авторизації відобразиться вміст Особистого кабінету.

Що таке реєстрація?

Це добровільне надання персональної інформації для її постійного зберігання в базі даних інтернет-магазину litopys.lviv.ua. Персональна інформація необхідна для взаєморозрахунків і забезпечення доставки замовлень. Без Вашого дозволу персональна інформація (у цілому або частково) не може бути надана третім особам.

Які вигоди реєстрації?

Брати участь в акціях, отримувати подарунки, отримувати інформацію про новинки та ін.
Дізнатися, на якій стадії обробки знаходиться ваше замовлення (стадії обробки відображаються в Особистому кабінеті)
Відкласти на будь-який термін товари, що Вас зацікавили, у спеціальну папку, якщо в даний момент Ви маєте труднощі з вибором (відкладені товари можна переглянути на спеціальному сторінці, пройшовши за посиланням з Особистого кабінету)
Ви можете проглянути історію замовлень. Вся інформація про зроблені Вами замовлення: дата, статус, склад, поточна знижка, ціни товарів, вартість доставки, адресу доставки і т.п.)
Також у вас буде можливість відредагувати особисті дані: змінити існуючу або додати нову адресу, змінити пароль і т.п.