Школа на старті

Автор: 
Марґрет Расфельд, Штефан Брайденбах
Категорії: 
Рік видання: 
2018
Мова оригіналу: 
німецька
Перекладачі: 
Роман Чорнюк
Мова видання: 
українська
Кількість сторінок: 
136
Формат: 
130x200 мм, оправа - м'яка, ламінована, матова
ISBN: 
978-966-8853-76-0

Група

Перед вами – книга про сучасну освітню ініціативу, яка бурхливо розвивається в Німеччині. Діячі цієї ініціативи, які є авторами книги, розповідають, як припинити гонитву за успішністю і почати вчитися з задоволенням, цифри і тести замінити людяними стосунками, чіткий навчальний план – цікавим експромтом, а замість нудних виконавців виховати геніїв.
Змінюймо освіту разом.
Для широкого кола читачів.

Марґрет Расфельд є керівницею Євангелистської загальної (об’єднує початкову та основну школи) школи центру Берліна. Візіонерка та багаторазово відзначена нагородами інноваторка освіти, Марґрет надихає та консультує безліч шкіл у німецькомовному просторі, які перебувають на шляху до нової навчальної культури й розкриття потенціалу. В діалозі про майбутнє пані федеральної канцлерки Марґрет була однією з ключових експертів тематичного розділу «Як ми будемо навчатись?». У 2013 році Марґрет отримала приз для оригінальних мислителів у категорії «Ті, хто надихає».

Штефан Брайденбах працює викладачем в університеті, медіатором та підприємцем. Він є засновником низки проектів зі зміни суспільства (нпр., www.betterplace.org), а також соціально спрямованих підприємств. У діалозі про майбутнє пані федеральної канцлерки Анґели Меркель він координував тематичний розділ «Як ми будемо навчатись?». У його роботі Штефанові йдеться насамперед про те, щоб вивільнити більш усвідомлену креативність для соціальних та політичних змін та реалізувати їх у проектах, організаціях і компаніях.