Мистецтво театру

Історія українського театру в Галичині

Автор: 
Степан Чарнецький
Категорії: 

“Історія українського театру в Галичині” – збірник праць Степана Чарнецького, поета-молодомузівця, рецензента, режисера, історика театру. Книжка достойно вшановує 150-літній ювілей Галицької професіональної сцени (29 березня 1864 р.) і пам’ять С. Чарнецького – 70-ліття від дня смерті (1 жовтня 1944 р.). Віримо, що пропоноване читачеві видання приверне увагу науковців, студентів, шанувальників театру і буде використане як посібник до вивчення історії українського театру.
 Паперове каное

Автор: 
Евдженіо Барба
Категорії: 

Книга одного з найвідоміших сучасних режисерів експериментального театру, засновника і керівника театру "Одін" та Міжнародної школи театральної антропології – це своєрідний діялог автора зі сценічними майстрами та творцями театру ХХ сторіччя: Станіславським, Мейєрхольдом, Крегом, Копо, Брехтом, Арто, Декру, Ґротовським. Через цей діялог їхні думки та техніки стають доступними для розуміння і практичного застосування.Історія театру

Автор: 
Оскар Ґ. Брокетт, Франклін Ґ. Гілді
Категорії: 

Відомий як «Біблія історії театру», посібник О. Брокетта й Ф. Гілді є найбільш повним і широко використовуваним оглядом історії театру на книжковому ринку. Видання, укладене до 40-ї річниці появи книги-бестселера, містить понад 580 фотографій та ілюстрацій, корисних карт, а також цитати зі знаменитих праць театрознавців. Текст відображає сучасний стан знань і дає найточнішу оцінку історії театру на сьогодні.